100 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 20 Kasım 2017

Dünyanın neresine giderseniz gidin e-ticaretin tüm ülkelerde yaygın şekilde kullanıldığına ve insanların internet üzerinden çılgınlar gibi alışveriş yaptığına tanık olursunuz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanan insanlar artık sınırları ortadan kaldırarak istedikleri ürünü hem kendi ülkelerinden, hem de interneti kullanarak başka ülkelerden kolaylıkla alabiliyorlar. Elbette bu alışverişlerde kullanılan ödeme yöntemi çoğu kez kredi kartı veya banka kartları oluyor. Bu durumun kolaylığı ve rahatlığı yanında bir de güvenlik konusunda açıkları da yok değil. Kişiler alışveriş esnasında ekranlardan kişisel bilgilerini paylaşmak zorunda kalıyorlar. Hatta çoğu insan kredi kartı bilgilerini çaldırdığı için mağduriyet dahi yaşıyor. 100 Euro Paykasa bunların hepsine çare olarak üretildiği için bu konuda sıkıntı yaşayanları rahatlatıyor.

Sisteme yabancı olanlar için Paykasa kartların İngiltere çıkışlı olduğunu söyleyerek başlayalım. Kart 16 haneli dijital PIN kodlarından oluşuyor ve çalışma prensibi de bu kodlara bağlı. Tek kullanımı olan kartı alırken veya aldıktan sonra kişilere ait hiçbir veri alışverişte kullanılmadığı için herkesin kafası rahat oluyor. Yani sistemin kendisi ön ödemeli olmasından ötürü güvenlik açığı bulundurmuyor. Kartın içindeki para miktarı ise kullanıcılara göre değişen, onların belirlediği rakamlardan oluşuyor. Örneğin 100 Euro Paykasa almak alışverişiniz için yeterli olabiliyor. İsterseniz bu limiti kartı aldığınız siteden müşteri temsilcileri ile görüşüp yükselterek yeni bir kart alabiliyorsunuz. Kart başvurunuzdan kısa bir süre sonra size kod gönderiliyor ki bu da artık kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz anlamına geliyor.

Web sitemizde güncel kur listemize bakarak fiyatları öğrenebilir ve siz de bu avantajlı dünyaya en uygun rakamlarla girme şansı yakalayabilirsiniz. Bugüne kadar müşteri memnuniyeti esasınsa dayalı şekilde hareket eden firmamız size her konuda yardımcı olacaktır. Yetkililerimizle veya danışmanlarımızla telefonda her saat görüşebilir ve 100 Euro Paykasa almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Limitinizi belirlerken ödemenizi nakit yapabilirsiniz. Kartlarınızdan da havale veya EFT yöntemi ile ödeme yapabileceğiniz sistemimizde her bilginiz güvenli şekilde tutulur ve asla başkaları ile paylaşılmaz. Hiçbir endişeye mahal vermeden kart sahibi olma isterseniz ve dolandırıcılarla karşılaşmak istemiyorsanız gelin kartınızı biz verelim.