100 Euro Jeton Kart

100 Euro Jeton Kart

Online ödemeler konusunda hayatınızı rahatlatan ve size güvenli alışverişlerin kapısını aralayan Jeton kart ile yeni bir dönem başlıyor. Artık hiçbir kişisel bilginizi internet üzeri de kullanmadan veya banka kartlarınızla ilgili işlem yapmadan ön ödemeli kartınızı kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sitemizden alacağınız 10, 15, 30 veya 100 Euro jeton kart sayesinde harcamalarınızı yaparken aklınızda hiçbir soru işareti olamayacaktır.

İstediğiniz Gibi Harcayın

Kartınıza sitemizden yapacağınız yüklemeler sonrasında istediğiniz gibi online harcama yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan kartınıza güncel fiyat listemize bakarak istediğiniz tutarı EFT veya banka havalesi yöntemi kullanarak yükleyebilirsiniz. 100 Euro Jeton kart veya 10000 Euro jeton kart aralığında başka yüklemeler de yapmanız mümkündür.

Kredi Kartlarınızı Unutun

Online alışverişte kredi kartlarınızı unutup, siz de dünyanın en güvenli ön ödemeli sistemine geçiş yapın. Kartınız tamamen size ait olacağı için de çalıntı, kayıp gibi durumlarda başkalarının kullanımı söz konusu olmayacaktır. 100 Euro Jeton kart almak için sitemizdeki canlı destek hattımızı kullanabilir ve dakikalar içinde alışverişe başlayabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
100 Euro Jeton Kart 491 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)