100 Euro Cashixir Kart

100 Euro Cashixir Kart

Kartlarınızı online alışverişlerde kullanırken yaşadığınız tedirginliğe artık bir son verebilirsiniz. Sitemizden alacağınız 100 Euro Cashixir veya daha fazla tutardaki kartlarla tüm internet alışverişlerinizi istediğiniz gibi özgürce ve herhangi bir kart bilgisi kullanmadan yapabilirsiniz Kartın ön ödemeli sisteme sahip olmasından ötürü siz karta para yüklemedikçe herhangi bir şekilde kullanılamıyor.

İhtiyaca Göre Yükleme Yapın

Cashixir kartınıza istediğiniz kadar, ihtiyacınızla orantılı olacak şekilde para yükleyebilirsiniz. Yani ihtiyaç duyduğunuz rakam 100 Euro Cashixir kart ise bu miktarı harcayabilir veya 10 Euro ile 10000 Euro arasında bir başka tutar seçebilirsiniz. Sitemizde göreceğiniz tüm fyat listesi o günün Euro kuruna göre güncel şekilde hazırlanmakta olduğu için herhangi bir zarara da uğramazsınız.

Kartsız Hayata Merhaba Deyin

Artık banka kartları olmadan yaşamaya başlasanız iyi olur zira internet alışverişini seviyorsanız bu kartlara ihtiyacınız olmayacak. Sadece 100 Euro Cashixir kart miktarınız için EFT veya havale yaparken kullanabileceğiniz kartlarınızı artık online alışverişte kullanmanıza hiç gerek kalmayacak. Cashixir kartınızın üzerindeki pin kodu tüm alışverişinizi halledecektir.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
100 Euro Cashixir Kart480 ₺CANLI DESTEK
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)