100 Dolar CPFX Kart

100 Dolar CPFX Kart

CPFX Kart Özellikleri:

Finansal işlemlerin kolayca yapılması noktasında CPFX kart son derece güvenli ve kullanışlı bir ödeme yöntemidir. Bu kart sistemi, online ödemelerde son derece pratik, internet korsanlarından korumalı ödeme imkanı sunmaktadır. Kaldı ki, CPFX Kart ödeme sistemlerinin yaratılmasında önemli bir etken, internet hırsızlığından kişilerin kurtulmasını önlemektir. Bu sistem son derece  güvenlidir çünkü kart kullanımında sadece 19 haneden oluşan özel bir pin numarası söz konusu olmaktadır. Bu numara dışında, asla şifre ya da kimlik bilgilerinin girilmesi söz konusu değildir.  100 dolar CPFX kart ve diğer kart çeşitlerini seçebilirsiniz.

100 Dolar Kartlar ve Diğer Kart Çeşitleri:

CPFX karta ait olan 19 haneli pin numarası tamamen kart sahibine özeldir. Sistem tarafından hiçbir platformda paylaşılmaz. Bu da sistemin korumalı özelliğini arttırmaktadır. Dolar üzerinden bedeli olan kartları, sitemizden ihtiyacınıza uygun şekilde seçebilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınız 100 dolar civarında ise, 100 dolar CPFX kart alabilirsiniz. 100 dolar CPFX kart  ya da kullanımlarınıza uygun şekilde daha yüksek miktarlarda kartları da alabilirsiniz. Ülkemizde satışa tek yetkili olan adres sitemizdir.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
100 Dolar CPFX Kart 348 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)