100 Dolar Astropay Kart

100 Dolar Astropay Kart

Artık dünyanın hemen her yerinde ön ödemeli sistemi olan Atropay e-ticaret alışverişlerinde kullanılıyor ve kişiler güvenliklerini bu kart sayesinde artırmış oluyorlar. Güvenlik açığı bulunmamasından ötürü kartın kullanımı son sürat artıyor. Ülkemizde de resmi satış sitesi olarak sizlere 1000 Dolar Astropay kart alarak bu özel ürünü kullanmanızı öneriyoruz. İsterseniz bu tutarı daha düşük rakamlarla da yapmanız mümkündür.

Bilgilerinizi Kullanmadan Alışveriş Yapma Konforu

1000 Dolar Astropay kart kullandığınızda bilgilerinizi kullanmadan internet alışverişi yapacağınız için kendinizi artık strese sokmaz veya kartlarınızı kullanmak zorunda kalmayacağınız için rahat edersiniz. Ekranlarda hiçbir şekilde bilgi paylaşımı olmaz. Sadece kartın üstündeki dijital kod kullanıldığından saniyeler içinde ödemenizi yapmış, ürününüzü almış olursunuz.

Müşteri Temsilcimiz İle Görüşün

Eğer 1000 Dolar Astropay kart alıp, harcamalarınıza yetmediğini görürseniz, kartın kullanımından sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak daha yüksek miktarlarda yeni bir kart almanız da mümkündür. Bu işlemler bir iki dakika süreceği için zaman kaybı da yaşamazsınız. Yeni kart yüklemesini günün her saatinde sitemizden, canlı destek hattımızdan kolayca yapabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
100 Dolar Astropay Kart 393 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)