10 Euro Paykasa

10 Euro Paykasa

 

Hayat kalitenizi daha da yükseltmek ve konforlu bir yaşam sürmek sizin de hakkınız. Elbette kendinizi korumak, bilgilerinizi paylaşamamak da en büyük, en haklı tercihinizdir. Günümüzün en popüler alışveriş yöntemi artık teknoloji ile at başı gittiğinden sanal mağazaların sayısı her geçen gün yükseliyor. Siz de internetten alışveriş yapanlar kervanına katıldıysanız muhtemelen kendinize uygun ve güvenilir bir ödeme aracı arıyorsunuzdur. Bu durumda sizlere hemen Paykasa kart almanızı öneriyoruz. Ön ödemeli bir kart olduğu için asla banka kartlarınızı internette yapacağınız alışverişlerde kullanamazsınız. Kartınıza önceden belirlediğiniz miktarlarda yükleme yapabilirsiniz. Örneğin 10 Euro Paykasa alarak bütçenize uygun bir alışveriş yapmanız mümkündür.

İstediğiniz Kadar Para Yükleyebilirsiniz

Ön ödemeli ve PIN kodları ile benzersiz olan kartınız sayesinde alışverişlerinizde artık kontrol tamamen sizde olacaktır. 10 Euro Paykasa veya 20, 30, 50, 100, 200 gibi değişken tutarlarda yükleme yaptığınız kartınızla dilediğiniz gibi güvenli alışverişler yapabilirsiniz. Sitemizdeki güncel kurlardan düzenlenerek oluşturulmuş olan Paykasa fiyatları bölümümüz alım işlemlerinizde işinize yarayacaktır.

Hızlı Ve Basit İşlemler

Web sitemizden aldığınız kart ile sanal dünyada kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz. Üstelik dolandırıcıların veya kimlik hırsızlarının ağına düşmek konusundaki endişelerinizi de tamamen unutabilirsiniz. Güvenilir Paykasa sayesinde hemen hızlı ve basit alışverişlerinize başlamak için sitemizdeki canlı destek birimimizle irtibata geçebilirsiniz. Kodlama sistemi ile çalışan kartınızla alışveriş yaparken sadece ödeme yöntemi olarak Paykasa seçmeniz yeterlidir. Başka herhangi bir şey yapmanız gerekmediği gibi, kişisel bilgilerinizi kullanmanıza da gerek kalmaz.

Tek Kullanımlık Kart Avantajı

Paykasa kart bir kez kullanılır ve her alışveriş için yenisi alınmalıdır. Yani kartınızı kullandığınız an geçersiz olacağını bilmelisiniz. Eğer kartın içinde para kalırsa nakte çevirmek için Paykasa bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra hiç kullanmadıysanız, örneğin 10 Euro Paykasa aldıysanız, kart üzerindeki PIN kodundu ilgili sayfamızdaki bölüme girerek anında güncel kurlardan bozdurabilir, içindeki paranızı sizin istediğiniz bir banka hesabına aktarabilirsiniz. Sitemizdeki rakamlardan istediğiniz tutarı belirterek yükleme yapabilir, size sunduğumuz uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Sitemizdeki Paykasa fiyatları ile ilgili makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)