10 Euro Jeton Kart

10 Euro Jeton Kart

Hayatınızı kolaylaştırmak için alışverişlerinizi internetten yapıyorsanız kişisel verilerinizi korumaya da özen göstermelisiniz. Jeton kart ile artık kendinizi çok daha güvense hissedecek, bundan sonra hiçbir kredi kartı bilginizi veya kimlik bilgilerinizi alışveriş sırasında kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Örneği 10 Jeton kart satın alarak güvenli alışverişe ilk adımı atabilir ve aynı zamanda kontrolünüzü kaybetmeyeceğiniz için harcamalarınızda aşırıya kaçmayı da engellersiniz.

Dilediğiniz Kadar Yükleme Yapın

Dilediğiniz kadar yükleme yapabileceğiniz jeton kart tek kullanımlıktır. Yani 10 Euro jeton kart aldığınızda bu tutarın TL karşılığı kadar paranız vardır ve siz de bu rakam kadar harcama yapabilirsiniz. Kartınızda kullanmadığınız meblağlar varsa sitemizdeki müşteri temsilcileri ile görüşerek hemen kalan tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sanal Alemde Güvendesiniz

İnternette daha kolay, basit adımlarla ve güven içinde alışveriş yapmak için resmi reseller sitemizden siz de hemen 10 Euro Jeton Kart alın. Bu tutarı isterseniz 10000 Euro’ya kadar artırabilir ve dilediğiniz tutarda kartınıza yükleme yapabilirsiniz. Dakikalar içinde kartınızı alıp hemen kullanmaya başlayabilir, avantajlı alışveriş dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
10 Euro Jeton Kart56 ₺CANLI DESTEK
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)