10 Euro Cashixir Kart

10 Euro Cashixir Kart

Alışverişlerde kontrol hep sizde olsun istiyorsanız ve online harcamalarınızda kartlarınızı, TC kimlik numaranızı veya diğer kişisel bilgilerinizi kullanmak istemiyorsanız hemen Cashixir kart satın alın. Sitemizden alabileceğiniz kart sayesinde tüm bu isteklerinize ve daha fazlasına kavuşabilirsiniz. Başlangıç için isterseniz 10 Euro Cashixir kart alabilir veya yüklemelerinizi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değişik tutarlarda yapabilirsiniz.

Cashixirle Güvendesiniz

Artık Cahsixir kart kullanarak tam anlamı ile güvende olursunuz. Sitemizden alacağınız karta yapacağınız yüklemelerde pek çok seçim yapabilirsiniz. 10 Euro Cashixir kart alabilir yahut, daha yüksek rakamlar tercih edebilirsiniz ki bu rakamlar için fiyat listemize bakabilirsiniz. Kart ücretleri Euro cinsindendir ve günlük döviz kurlarına göre fiyatlar güncel tutulmaktadır. Böylece zarar etmez ve para kaybına da uğramazsınız.

Kimlik Bilgilerinizi Güvende

Dolandırıcıların ve kimlik avı peşinde olanların tuzaklarından etkilenmemek adına hemen Cashixir kart kullanımına geçebilirsiniz. Sitemizden alacağınız 10 Euro Cashixir kart size ön ödemeli bir sistem sunarak hiçbir bilginizi alışverişte kullanmanıza gerek olmadığını kanıtlar. Tüm ödeme işlemi pin kodları ile yapılmakta ve herhangi bir bilgi bu esnada kullanılmamaktadır.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
10 Euro Cashixir Kart 56 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)