10 Dolar Astropay Kart

10 Dolar Astropay Kart

Alışveriş yaparken artık daha güvenli bir yöntem kullanmaya karar verdiyseniz yolunuz mutlaka dünyanın en güvenli ön ödemeli sistemine sahip olan Astropay karta çıkacaktır. Size güvenli işlemler ve ödemeler konusunda yardımcı olacak kart benzersiz dijital pin kodlarından oluşmaktadır. Sizin yüklediğiniz rakamlar dahilinde ve taksitsiz alışverişler yapmanıza neden olur. Başlangıç için 10 Dolar Astropay kart almak için sitemizden işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Kolay ve Güvenilir İşlemler

Aldığınız ve kullandığınız an itibari ile tüm alışverişlerinizde başka bir kart kullanmak istemeyecek ve kredi kartlarınızı da kimlik bilgilerinizi de artık unutacaksınız. 10 Dolar Astropay kart aldıktan sonra bütçenizin ne denli rahatladığını ve endişelerinizin azaldığını göreceksiniz. Kolay ve güvenilir işlemler için sitemizden alacağınız kartın tutarını istediğiniz an artırabilirsiniz.

Kontrollü Alışverişler

10 Dolar Astropay kart ile kontrollü işlemler yapabilirsiniz. Bütçenizi daha kolay ayarlayabilir, istediğiniz meblağları EFT ve havale ile kartınıza yükleyebilir ve daima güvende hissedebilirsiniz. Düşük komisyon ücretleri ile size pek çok kolaylık sunan kartı almak da kullanmak da sadece dakikalarla sınırlı olduğundan zaman kaybı da yaşamazsınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
10 Dolar Astropay Kart 42 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)